O firmie

Szanowni Państwo,

Nasza firma specjalizuje się głównie w kompleksowej obróce silników spalinowych oraz spawaniu głowic aluminiowych do wszelkiego rodzaju silników spalinowych, które napędzają jednostki w pojazdach takich jak:

- samochody osobowe
- samochody ciężarowe
- motocykle
- maszyny rolnicze
- maszyny budowlane
- maszyny kopalniane
  i wiele innych

 

Ponad 25 lat naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz park maszynowy producentów światowej klasy takich jak: Amerykański SUNNEN oraz Włoski COMEC czy BERCO przekłada się przedewszystkim na sprawną, szybką i pełną profesjonalizmu obsługę klienta oraz gwarantowaną jakość usług, wykonywanych na najwyższym poziomie.

 

Kadra naszych pracowników składa się z wysoko wyspecjalizowanych operatorów obrabiarek oraz mechaników z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

 

W naszej codziennej pracy wszystkie działania firmy nakierowane są w stronę klienta, gdyż pragniemy być postrzegani jako wiarygodny partner w biznesie, a swoją działalność opieramy na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności oraz etyki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z ustawieniami swojej przeglądarki internetowej aby zarządzać plikami